Tekzen Mobilya ve Tekzen Sanal Mağaza

Yüzde yüz yerli sermaye ile 1995’ten beri hizmet vermekte olan Tekzen Mobilya, 52 ilde, 94 DIY, 11 Express Şubesiyle Türkiye’nin en çok müşteriye ulaşmış, en çok bilinen yapı market zinciridir.

Tekzen; Mobilya ve Ahşap, Ev ve Mutfak Gereçleri, Duş Sistemleri Banyo ve Armatür, Elektrik ve Aydınlatma, Bahçe Dünyası, Zemin ve Duvar Kaplamaları, Boya, İklimlendirme, Hırdavat ve El Aletleri, Makine ve Aksesuarları, Camping ve Hobi, Ev Dekorasyonu, Spor ve Kişisel Bakım Malzemeleri, Seramik, Dayanıklı Ev Aletleri, Gıda Ürünleri, Kapı ve Pencere, Mutfak Ürünleri gibi sayısız kategoride hizmet vermektedir.

Türkiye’nin ilk ve yüzde yüz yerli olan sermayeli tek yapı market zinciri özelliği TEKZEN’e aittir.

Burası Benim Evim sloganı ile mobilyadan dekorasyona, aydınlatmadan boyaya, el aletlerine kadar birçok ürün ve zengin ürün çeşidini bünyesinde barındıran Tekzen Mobilya, tüketicilere aradıkları her ürünü kolayca bulabilecekleri seçenekler sunar.

Binlerce ürün seçeneği ile Tekzen en avantajlı fiyatları müşterilerine sunmakta. 52 ilde 104 mağaza ile son dönemlerin mobilyada en iddialı konseptleri sunan Tekzen, ürün skalasını sürekli olarak genişletmekte, bunu da isterseniz kataloglarından, dilerseniz Tekzen Sanal Mağaza‘dan ya da indirim kataloğundan görebilirsiniz.

Tekzen’de İndirim Asla Bitmez

İndirimin dört mevsim sürdüğü Tekzen’de öncelikle outlet ürünlerdeki %40’a varan indirimler olmak üzere indirim kuponları, özel kampanyalar, anneler ya da babalar günü, bayramlar gibi özel günlerde söz konusu olan konsept indirimler de bizleri bekliyor.

Tekzen Kataloglarında İnanılmaz İndirimler Sizi Bekliyor
Tekzen aktüel ürünler

Tekzen’de her ay indirimlerin yer aldığı tam 40 sayfalık bir indirim kataloğu müşteriler ile paylaşılmakta. Tekzen bu katalogda mobilya modellerinden beyaz eşyaya, ev elektroniğinden aksesuar modellerine, TV ünitelerinden bahçe mobilyalarına, sehpalara ve her şeye dair indirimler ve bilgiler yer alır. Eğer Tekzen indirim kataloglarını takip ederseniz evinize dair en son yenilikleri Tekzen ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Vakit kaybı yaşamadan Tekzen katalog sayfasına göz atın ve en son indirimleri siz de yakalayın. Üstelik belirli miktarın üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücretsiz ve havale ile ödemelerde %3 Tekzen indirim avantajı yakalamak da sizlerin elinizde.

Kısacası Tekzen’de indirimler yılın her günü sürüyor, en kaliteli mobilya modelleri, teknolojik ürünleri, bilgisayarlardan fan sistemleri, mp3 playerlardan yapı izolasyon malzemelerine kadar her çeşitte binlerce ürün Tekzenmobilyam.com adresinde sizleri bekliyor… Hemen inceleyin, en düşük fiyat garantisi ile bu ürünlere siz de sahip olun!